Unirea Tricolor Lipăneşti- Ştiinţa Albeşti 4-2

Progresul Drăgăneşti- Viticultorul Dârvari 3-2

Avântul Tomşani- Podgoria Vadu Săpat 1-2

Viitorul Fulga- Voinţa Ciorani 3-4

Avântul Iordăcheanu- Voinţa Măgurele 5-1

AS Cătunu- AS Podenii Noi 1-1

Clasament

1. Victoria Fântânele                 19        16        2          1          81-11   50

2. Gloria Plopu             19        12        6          1          68-26   42

3. Podgoria Vadu Săpat           19        12        5          2          68-26   41

4. Progresul Bucov                   19        11        3          5          50-28   36

5. Unirea Tricolor Lipăneşti       19        12        0          7          43-26   36

6. Progresul Drăgăneşti 19        11        1          7          47-24   34

7. Avântul Iordăcheanu 19        11        1          7          62-40   34

8. Voinţa Vadu Părului  19        10        2          7          59-38   32

9. Avântul Tomşani                   19        9          3          7          54-33   30

10. Voinţa Măgurele                 19        9          2          8          38-38   29

11.Viticultorul Dârvari   19        8          4          7          42-38   28

12. AS Podenii Noi                  19        8          3          8          37-41   27

13. Voinţa Ciorani                    19        7          2          10        46-46   23

14. Ştiinţa Albeşti                     19        7          1          11        38-54   22

15. Viitorul Fulga                      19        4          3          12        32-51   15

16. AS Colceag                        19        1          3          15        21-90   6

17. AS Moara Nouă                19        1          0          18        9-83     3

18. AS Cătunu                         19        0          3          16        9-111   3

Clasament

1. Artsani Păuleşti                     19        14        3          2          57-24   45

2. ASO Slănic                          19        13        2          4          51-22   41

3. Tinereţea Izvoarele               19        11        3          5          61-32   36

4. AS Fox Nedelea                  19        11        3          5          48-35   36

5. Luceafărul Drajna                 19        11        2          6          38-27   35

6. Carpaţi Sinaia                       17        9          6          2          32-14   33

7. Gloria Ologeni                      19        10        2          7          50-32   32

8. Flacăra Filipeştii de Târg       19        10        0          9          43-33   30

9. Unirea Cocorăştii Colţ          19        9          1          9          42-36   28

10. Brădetul Ştefeşti                 19        8          3          8          47-40   27

11. Petrolul Băicoi                    18        7          5          6          37-30   26

12. Victoria Bordeni                 19        7          3          9          43-49   24

13. Gloria Odăile                      19        6          3          10        21-36   21

14. CS Cornu                           19        5          3          11        34-56   18

15. Viitorul Ariceştii Rah           19        4          3          12        26-60   15

16. Voinţa Vărbilău                  19        3          4          12        22-53   13

17. Dero Ploieşti                       18        3          3          12        29-59   12

18. FC Ploieşti                         10        2          3          14                    9